Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky jsou dostupnější

Kde žádat půjčku, když jste vedeni v registrech dlužníků? V bance půjčku nezkoušejte, nebude Vám schválena. Vaše bonita je díky záznamu v registru malá. Banka vyžaduje bezproblémovou historii splácení minulých půjček a neposlední řadě také dostatečný příjem. Řešením je půjčka bez registru od nebankovních společností, které jsou vůči registrům tolerantnější.

Registry nerozhodují

Vybrané nebankovní společnosti registry dlužníků neberou plně v potaz. Nejsou tedy nutnu překážkou k získání půjčky. Důležitá je Vaše celková schopnost půjčku splácet. Jde tedy o posouzení Vaši finanční situace a bonity. Připravte se však na to, že bude půjčka dražší. Jedná se především o poskytovatele půjčky před výplatou, která je omezena svou výší na několik tisíc korun a poskytuje se na krátké období jednoho měsíce. Tato půjčka je rovněž poměrně drahá. Zde se neuvádí úroková sazba, ale poplatek za poskytnutí půjčky.

Různé společnosti s různými riziky

Na trhu se pohybuje několik typů společností, obzvláště pokud jde o půjčky bez registru, buďte opatrní. Operují zde samozřejmě velké mezinárodní společnosti, které jsou bezproblémové a seriozní podobně jako banky. Druhou skupinou jsou středně velké společnosti, které mohou i nemusí bát zcela v pořádku, rozhodně se vyplatí číst smlouvu a pečlivě všemu porozumět. Třetí skupinou jsou malé společnosti či jednotlivci, kde je riziko vysoké. Spoustě takovýchto poskytovatelů nejde v první řadě o to Vám půjčit, ale dostat z Vás poplatky při porušení smlouvy a nesplácení.

Vloženo: 27. 6. 2014

© 2024 www.pujcky-bez-registru-a-solusu.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejsme poskytovatelem půjček. Provozovatel

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informace zde uvedené nemusí být aktuální.